O firmie


Firma istnieje na rynku od 2008 roku, ale jej założenie poparte zostało wieloletnim doświadczeniem branżowym właścicieli, którzy od ponad 25 lat czynnie istnieją na rynku budowlanym.

Certyfikowani pracownicy doskonale uzupełniają i poszerzają zakres działalności firmy aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach zarówno produktowych jak i montażowych.

Współpraca z wieloma czołowymi polskimi producentami pozwala nam na bieżąco uzupełniać ofertę o wszelkie nowinki technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wieloletnie doświadczenie właścicieli pozwoliło również na wyselekcjonowanie jedynie wiarygodnych i fachowych dostawców stąd terminowe dostawy, profesjonalny serwis i niezawodna technologia.

W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo m. In.:

Produkty firmy Drutex – renomowanej spółki, dzięki której dostarczamy klientom wszelkiego rodzaju stolarkę okienną i drzwiową. Wachlarz propozycji przebiega poprzez standardowe profile pięciokomorowe z PVC, okna energooszczędne Iglo Energy, profile drewniane Softline o trzech różnych głębokościach zabudowy, stolarkę aluminiową na bazie Aluprofu, aż po nowe produkty typu profil Duoline – połączenie drewna z aluminium czy niedawno wprowadzone do oferty balkony typu HS. Zakres możliwości produktowych Drutexu pozwala na różnorakie konfiguracje stolarki.

Drzwi wejściowe stalowe wiodących polskich producentów t.j. Wikęd, KMT, którzy co roku poszerzają i aktualizują swój asortyment. Lakierowanie w kolorze, Bikolor, ościeżnice ciepłe, energooszczędne drzwi to tylko niektóre z dostępnych możliwości.

Bramy garażowe Hormanna wraz z drzwiami garażowymi pozwalają zachować jednakowy design, a szeroki wybór kolorystyki umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów stolarki. Niezawodne napędy, certyfikowane części zapewnią użytkownikowi spokój i komfort użytkowania.

Drzwi wewnętrzne największych dostawców takich jak DRE, Erkado, Invado, Asilo, które niezaprzeczalnie udoskonalają swoim designer wszystkie wnętrza.

Ponadto szeroką ofertę rozwiązań nietypowych pozwalają nam utrzymać firmy, które dostosowały swoje linie produkcyjne pod konkretne zamówienia. Art.-tom, który dostarcza nam drzwi zewnętrzne, Lagrus, Interdoor, Kozłowski – producenci drzwi wewnętrznych fornirowanych, lakierowanych, bezprzylgowych itp. Dzięki nim niestandardowe wysokości, drzwi dwuskrzydłowe, skosy a nawet ledowe wstawki nie stanowią dla nas przeszkody.

Asortyment uzupełniają parapety z konglomeratu, blaty kamienne, listwy przypodłogowe oraz szeroki wybór klamek.

Ponieważ z każdym dniem pragniemy się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty, to staramy się wprowadzać do firmy nowe elementy. Dużym osiągnięciem było dla nas stworzenie własnego sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo zamówić podstawowy asortyment w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wizyta na tegorocznej (2015) Budmie zaowocowała wprowadzeniem nowych produktów do naszej oferty takich jak: elementy wykończeń elewacyjnych w wielu kolorach, strukturach i wzorach oraz nowe bramy garażowe firmy Beditom.

Naszymi odbiorcami niezmiennie pozostają indywidualni klienci, którym niejednokrotnie pomagamy spełnić marzenia, ale stały rozwój pozwala nam również na realizację większych inwestycji, które mogą Państwo obejrzeć w zakładce Realizacje.

Staramy się sprostać największym wyzwaniom, ale jako niewielka firma doskonale rozumiemy problemy codzienności, dlatego staramy się na różne sposoby wspierać naszych odbiorców i inne firmy biorąc udział w wielkich przedsięwzięciach jak „Szlachetna Paczka” i „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” bądź samemu organizując akcje na „własnym podwórku” typu „Putinki”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasz ofertą produktową.

Współpracujemy z czołowymi producentami z Europy i Polski, należą do nich m.in.:

Partnerzy