2014

LATO 2014r.

Akcja “POMAGAMY NASZYM PRODUCENTOM” trwa! Wesprzyj Ich i TY !
Zapraszamy do naszego salonu na pyszny i zdrowy poczęstunek!

Wielu naszych Klientów już pomogło ! :

MAJ 2014r.

Miło nam poinformować, że ruszamy własnie z realizacją nowej inwestycji- “Rezydencja Mazowiecka”- blok mieszkalny zlokalizowany w Zielonce koło Warszawy. Pierwszy etap- okna i rolety. Kolejny? Zobaczymy! 🙂

KWIECIEŃ 2014r.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach budowlanych Murexpo – Targi Modne Wnętrze, które odbędą się na warszawskim Torwarze w dniach 25-27 kwietnia.
Wystawiamy się razem z największym w Europie producentem okien- firmą Drutex!
Zapraszamy!!! Nr stoiska 76- hala główna

MARZEC 2014r.

Realizacja u jednego z naszych Klientów. Warszawa. Drzwi Lagrus, fornir polski dąb, drzwi bezprzylgowe, zawiasy chowane, zamki magnetyczne, ościeżnica podwyższana aż do sufitu.

Pani Anno, dziękujemy za współpracę i polecamy się na przyszłość 🙂

MARZEC 2014r. c.d.

Nowości z Targów, c.d. !! :

ASILO- nowe modele drzwi:

VOSTER, nowe modele, nowe okleiny:

Fotorelacja z Targów Firmy KMT- stalowe: drzwi wejściowe, zewnętrzne, bramy garażowe:

DRE, nowe okleiny, nowe modele drzwi wewnętrznych:

EMENA:

VERANO, NESTOR, ELSA:

AURI, RIVIA TOP, BLANCO TOP, ARTE, DUERO :

OKLEINY:

INVADO, nowe modele drzwi wewnętrznych:

MARZEC 2014r.

Wróciliśmy właśnie z Targów Poznańskich Budma 2014. Jak co roku jeździmy w poszukiwaniu nowości…

Pierwsze, co możemy pokazać i zaproponować, to nowość z firmy ASILO: drzwi dyskretne, czyli drzwi z ukrytą ościeżnicą! Nie jeden producent ma już takie drzwi w ofercie, ale Asilo proponuje drzwi bardzo dobre jakościowo, jak również w dobrej, atrakcyjnej cenie!

Szczegóły niebawem!

Do wyboru drzwi do własnego wykończenia, przygotowane do malowania farbą akrylową i lateksową lub tapetowania oraz każdy inny model z oferty Asilo!

Zapraszamy do przejrzenia nowego katalogu!

LUTY 2014r.

…generalnie nowość ta wprowadzona została juz pod koniec 2013r., ale warto o tym przypomnieć! :

SZKŁO PRIVA LITE W OKNACH DRUTEX

DRUTEX wprowadził do swojej oferty nowoczesne szkło laminowane PRIVA LITE umożliwiające natychmiastową zmianę ze stanu przeźroczystego na matowy bez utraty ilości światła. Nowoczesna technologia zastosowana w oknach DRUTEX została przygotowana we współpracy z renomowaną firmą Saint-Gobain Glass.

PRIVA-LITE jest szkłem laminowanym, w którym umieszczono folię zawierającą ciekłe kryształy (LC). Pod wpływem pola elektrycznego (100 VAC) ciekłe kryształy ulegają uporządkowaniu, a szkło staje się przezierne. Po odcięciu dopływu prądu szkło wraca do wyglądu matowego: chroni przed niepożądanymi spojrzeniami, dając poczucie pełnej prywatności, a zarazem przepuszcza światło (jest szkłem półprzeziernym). więcej na DRUTEX aktualności

STYCZEŃ 2014r.

Z radością informujemy, że od początku stycznia br. ruszył nasz sklep internetowy www.sklep.domadoor.pl/ !! Znajdziecie tam Państwo większość produktów, które oferujemy w salonie sprzedaży DOMADOOR, ale UWAGA- w mocno obniżonych cenach!

Serdecznie zapraszamy!

P.S. W uruchomienie sklepu włożyliśmy mnóstwo trudu, wysiłku i energii! Mamy nadzieję, że nasi Klienci “podziękują” nam za to niezliczonymi zamówieniami! 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *